Jdi na obsah Jdi na menu
 


Stav současného dění

Příspěvky

Aktivita silových polí planety

11. 4. 2018

| Komentářů: 0

| Rubrika: Stav současného dění

Channel: Edita Lemiana Santiago, Channelováno: 2.4.2018, Manoa Falls, Oahu, Hawaii

Mnozí z vás jste vedeni v tomto období do míst, které mají vyjímečnou aktivitu svého silového pole. Tato aktivita stále zesiluje v těchto energetických polích planety Země. Proto, aby se tato aktivní energie rozšířila do potřebných míst na celé planetě, začínají se propojovat i vortexy, které jsou poháněny spirálovým magnetismem. Toto bude pro mnohé znamenat i očistu planety Země na místech, kde je velmi velká hustota stále nízkých vibrací.

 

Solara: Fragment reportu na březen 2018 – Posouvání časových linií

30. 3. 2018

| Komentářů: 0

| Rubrika: Stav současného dění

Březen se otvírá a zavírá Úplňkem, což z něj dělá zářivý průlomový měsíc. Mnoho věcí se otočí kolem dokola do nové polohy. To nám poskytne naprosto nový úhel pohledu, z něhož budeme vidět dříve skryté prvky Nové Krajiny, které jsme dříve vidět nemohli. To nám umožní drasticky zrevidovat své priority a sladit se se svými pravými souřadnicemi. Tvoří se energie pro něco obrovského, co mnohým z nás změní život.

 

Co se kolem děje

29. 3. 2018

| Komentářů: 0

| Rubrika: Stav současného dění

To co se děje kolem nás je výsledek dualitního myšlení v dualitním světě, které si plní své vytvořené katastrofické scénáře. To vše se stále v této úrovni bude odehrávat, dokud lidé své myšlení a konání skrze své pochopení sami nezmění. Někteří nevidí, neslyší, pro mnohé se nic nezměnilo, situace také mnohým vyhovuje nebo dokonce někdo stále dál parazituje na druhých. Vše je jejich volba. Vytvářející se chaos však bude sílit a pravda bude odhalena.

 

O procesech, zpráva z Arcturu

26. 3. 2018

| Komentářů: 0

| Rubrika: Stav současného dění

Hlásí se Arcturus. Nalaď se na proud slunečních částic, jako je Ti zvykem. Tento čas jsme Ti umožnili vhodné počasí. Tvé písmo je hodně ohnivé povahy, sklon vpravo, spěšné, datový tok mohutný a má nadále sílit. Informace a transformace působí a mění lidské vědomí jako o překot, stejně překotně spěchá Tvé písmo, když provádíš překlad světelného jazyka do pozemského. Ohnivá energie, transformační oheň zapaluje nejen lýtka, jak je lidově s nástupem jara na Zemi pověstné.

 

Tlak na posun

13. 3. 2018

| Komentářů: 0

| Rubrika: Stav současného dění

Vítejte v našem společném čase. Pokud jste na těchto stránkách, není to náhoda, protože jako probuzený člověk hledáte nejspíš mnoho odpovědí. Děkuji ze srdce, že jste zde! Jsem velmi vděčná, že jdeme společně v tomto významném okamžiku, kdy sloužíme posvátnosti Stvoření. Patří vám velké poděkování za váš podíl na procesu uzdravení planety a lidské rodiny.

 

Modrý úplněk a měsíční zatmění 31.1. 2018

2. 2. 2018

| Komentářů: 0

| Rubrika: Stav současného dění

Měsíční zatmění nastává, když je Měsíc v úplňku a jeho světlo je blokováno stínem Země. Úplněk je tradičně časem sklizně a úrody, avšak je-li v zatmění, jedná se spíše o skrytou úrodu a skryté výsledky. Nic není tak, jak to vypadá. Pokud si myslíme, že jsme selhali, popřemýšlejme nad tím znovu – ne všechno je ztraceno. Pokud si gratulujeme k úspěchu, raději ještě ustupme stranou a ověřme si detaily: věci nemusejí být tak jasné a prosté, jak se zprvu zdají, a možná je třeba ještě vykonat nějakou práci navíc.

 

Diamantové kódy

24. 1. 2018

| Komentářů: 0

| Rubrika: Stav současného dění

Tvoří se nyní v éterické mřížce diamantové kódy, které je třeba vnímat jako nové informace nového paradigma planety. Za poslední měsíce se díky aktivním jedincům a celým skupinám akcelerovala zcela vibrační úroveň kolektivního vědomí. Urychlil se celostní růst takové kritické masy, která byla zapotřebí k navýšení frekvencí v éterických světelných sítích planety.

 

Čas zlomu a obratu je tady

9. 1. 2018

| Komentářů: 0

| Rubrika: Stav současného dění

Vážení spolutvůrci, ocitáme se v důležitém bodě našeho osobního vzestupu a transformace, pokud jsme se tak rozhodli. Uplynulý rok byl pro mnohé z nás velmi náročný na situace a zkoušky, kterými jsme museli procházet, aby byla zaručena pravost našich záměrů vycházejících ze srdce. Řešili jsme svá stará nevyřešená témata, abychom pochopili proč jsme se sem vlastně přišli inkarnovat. Každý ze své úrovně a podle naplánovaných úkolů své duše.

 

Rok 2018

9. 1. 2018

| Komentářů: 0

| Rubrika: Stav současného dění

Toto je první předpověď po dlouhých letech, kdy skoro nic není dáno předem, proto bylo pro mne tak těžké vám ji nějak konkrétně zprostředkovat.

Řeknu to tedy jednoduše – následující rok bude takový, jaký si ho uděláte (z hlediska energií, zážitků, zdraví, vztahů, práce i vztahu k sobě).

 

Odpovědnost za vzestup

7. 8. 2017

| Komentářů: 0

| Rubrika: Stav současného dění

Jak vysoké světelné frekvence zaplavují naší planetu, doslova rozmetají ve vašich životech vše, co s nimi není v souladu a rezonuje na nižších frekvencích. Vaše energetická a fyzická těla prochází intenzivní očistou, která se projevuje nečekanými nevolnostmi, únavou, horečkami, vnitřní horkostí, bolestmi a migrénami nebo vážným onemocněním. Vše co není v souladu s těmito vysokými frekvencemi ve vašich životech kolabuje, ať jsou to vztahy, zaměstnání, podnikání či jiné aktivity. Už není cesty zpět.