Jdi na obsah Jdi na menu
 


Očistěte svoji mysl

8. 12. 2016

Celý život jsme vedeni k tomu, abychom čerpali všechny informace z vnějšího světa. Všechny veřejně prezentované informace, ať už předávané slovní nebo písemnou formou jsou vydávané za ten nejdůvěryhodnější zdroj ve všech možných podobách po mnoho a mnoho let. Vytvořili jsme si vlastně závislost na informacích, které sami nemáme prožité svojí zkušeností a přijali je za svou a naši jedinou pravdu. Ve své pohodlnosti jsme vypnuli svoji mysl a potlačili svoji přirozenost. Tak to trvá prakticky dodnes.

Naopak, pokud přijde někdo s nějakou revoluční myšlenkou, která se vymyká zajetému standardu, a ke které došel sám svým vlastním hlubokým vnitřním vhledem,  je hned označován za blázna, po kterém  jsou ihned vyžadovány důkazy a v samém počátku jsou takové informace potlačeny a zesměšněny. Jenže právě tito lidé se zřekli vnějších informací a začali poslouchat sami sebe a svůj vnitřní hlas a vedení.

Od malinka plníme své hlavinky tím co všechno slyšíme od dospěláků, ve škole, v médiích a ve všech jiných informačních (dnes i alternativních) zdrojích, a vůbec si nejsme vědomi toho, že je to jen samý informační balast, který nám nedovoluje, abychom viděli věci jinak než je nám předkládáno. Do určité míry jsou tyto informace pro nás přijatelné, ale nesmíme podlehnout nátlaku, který se na nás dnes řítí ze všech stran a vytváří nám v hlavách informační chaos. Všichni si položme otázky : "Odkud plyne moje pravda a moje přesvědčení?", "Patří moje myšlenky mně nebo někomu jinému?" ....a jděme ve svých úvahách hlouběji než kdykoliv předtím. 

Naše mysl je naplněna tolika myšlenkami, že nepostřehneme, kdy se sami sobě stáváme nebezpečnými. V případě, že se otevřeme tomuto informačnímu odpadu, do svého života si pak přitahujeme situace, které odráží  tento informační chaos naší mysli. Naše myšlenky nejsou nic jiného než energie, která se následně projeví i v našem emocionálním, mentálním a nakonec i ve fyzickém těle. Proto je nezbytně nutné nespoléhat na žádné informace z vnějších zdrojů, ani kdyby se tvářili svatosvatě :-) (Prostě pokud přijímat, tak hned zas vypouštět a nechávat si tzv. čistou hlavu.)

Jediný, komu můžeme věřit jsme jen my sami. Je třeba si nastavit hranici, aby nás informace příliš nezahltily nepotřebných balastem, který nám následně nedovolí přijímat žádné nové informace, a my se už z tohoto stavu nemohli probudit. Musíme se naučit informace třídit, důvěřovat své intuici a poslouchat své srdce, které pokud je mysl čistá, udává ten správný směr.

Všechna veřejná média jsou odrazem průměrné úrovně lidského vědomí. Takže je jasné, že jejich sledováním nemůžeme projít do vyšších stavů lidského vědomí. Každý je zodpovědný za vše co se děje, a proto je nezbytně nutné svoje myšlenky kontrolovat a věnovat pozornost pouze tomu, co chceme aby rostlo a sílilo, a co nám tedy přináší užitek a povznáší na duchu.

Celý náš svět je odrazem našeho vědomí. Začněte tedy měnit svoje vědomí teď hned, pokud jste ještě nezačali. Jedině změnou myšlení u každého jednotlivce můžeme následně sledovat změny ve větším kolektivním měřítku. Jen rozšířením svého vědomí jsme schopni k sobě přitahovat dokonalejší projevy světa, ve kterém žijeme nebo chceme žít. Sami se podívejte, co vidíte kolem sebe právě teď...

Je na každém z nás, čím se rozhodne, že svoji mysl naplní. Zda bude následovat stále slepě všechny informační zdroje, které mu nedovolí se vrátit zpět k sobě a jeho mysl bude přeplněná hromadou myšlenek, ale zároveň prázdná jejich hloubkou …. Nebo si vědomě vybere návrat ke své přirozenosti a vpustí do své hlavy očistný vítr, který rozšíří naše vnímání, zvýší naše vědomí a smete všechny nečistoty, které mu stojí v cestě.  Pak bude nastolen v naší mysli ten správný božský klid, který se plně projeví ve všech aspektech našeho života.

 

Renata

Informace odjinud

 

Energetická rovnováha: DAR za DAR

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář