Jdi na obsah Jdi na menu
 


Exhumace emocí, zranění, 3D přesvědčení. Globální zrcadlová hra

4. 4. 2017
O víkendových dnech proběhla mocná čistka v Nižším Já, filtrace 3D nečistot a nánosů. Globální zrcadlová hra má svůj vysoký účel. Karmické lekce doléhají na ty, kteří stojí u moci. To je rok 2017. Říkali jsme ti to! Věci z minulosti a zranění jsou exhumovány. To slouží také jako technika sebepoznávání. Schizma na úrovni DNA je to, co můžeme vnímat jako dělení na nižší a vyšší realitu, v nichž existuje mnoho dalších úrovní. Cokoliv, co obchází srdce, vytváří v životech disharmonii. Pozor na nulový bod a bumerang kvantové fyziky!
 
V hlubokém vnitřním klidu vyvažujeme disbalanci Kolektivního Vědomí. Naše psychika byla dobře proškolena. Vnější okolnosti a činy lidí na nás nemají žádný vliv, protože jsme plně zarovnáni s naším středem. Praktikujeme umění zaměření na vnitřní i vnější rovnováhu a vedení Vzestupu. Uvědomujeme si každodenní expanzi paradigma, na které se musíme naučit dívat z jiného úhlu pohledu, než jsme byli zvyklí v lineárním světě = inovativní způsob myšlení. Zvykli jsme si, že žijeme v kontinuální otevřenosti, flexibilitě a expanzi. Probíhá aktivace našich vyšších Mistrovských úrovní. Dobré věci jsou na obzoru pro všechny, kteří mají srdce naplněná Láskou!
 
Můžeme cítit, jak se s každým Portálem Láska hrne do všech koutů planety. Každý z těchto průchodů nám připomíná, co opravdu potřebujeme, abychom se cítili vyživeni, podporováni a vytvářeli v zákrytu s našimi záměry a sny kousek po kousku osobní i společný posun.
 
Vnitřní pravda přichází skrze sebekázeň, vášnivé úsilí v tom, co milujeme vytvářet v rámci toho, co je přirozené pro naši duši. Práce na sebe-Mistrovství, suverenita a neutralita se stávají pro mnoho lidí novým životním stylem. Začínají chápat, kdo opravdu jsme, naši Esenci a jedinečný úkol zde na Zemi. Jsme specialisti, kteří posouvají energie v tomto světě. (Kodex, etika a pravidla Týmu lidí s vysokými vibracemi zakazují podávat jakékoliv informace o druhých!)
 
Vedeme lidi k jejich vlastní vnitřní pravdě, vlastnímu vyjádření, sebe-porozumění. Nejsme tady, abychom lidem zodpovídali mentální otázky, nebo jim říkali, co je pravda s ohledem na jejich osobní pravdu, protože každý je Mistr-Průvodce-Učitel s vlastní jedinečnou vnitřní pravdou (Já Jsem Přítomnost). Neříkáme lidem „to-byste-měli-udělat“. Poradenství čerpáme jen a jen z vlastních zkušeností, kterými jsme v této inkarnaci procházeli. Někteří z nás s neuvěřitelně rozmanitým spektrem dualitní praxe.
 
Naše poradenství je založeno na tom, abychom jim pomohli rozpomenout se, jak krásné a drahé duše jsou, tím, že jsme zažehnuli naši vlastní Božskou Jiskru. Pro mnoho z nás, kteří máme vzpomínku na vyšší Sféry, a zároveň musíme obejmout všechno, co se zde děje, včetně těch, kteří žijí v každodenním souzení, je to i přesto obrovská pocta být ve službě lidské rase a mít zážitek Vzestupu z první ruky.  Připojuje se k nám stále více čistých duší, kterým se otevírá paměť na jejich jedinečnost. Každá duše píše svoji vlastní knihu. Každá duše je individualizovaný Bůh s aspektem Zdroje a každý chce zažít svoji unikátní osobní cestu, poznání a zkušenosti.
 
Dny na facebooku od rána do večera, mentální a fyzická nečinnost nejsou klíče ke Vzestupu. Tím, že často pracujeme na našem poslání (tvůrčí práce), se ostří mysl, pozornost, nervová soustava se re-stimuluje, smyslové vnímání se zvyšuje a zarovnává s úrovní Nebe. Mentální a fyzické cvičení, spolu s vysokou úrovní Lásky, je to, co umožňuje aktivaci DNA = manifestace dlouhověkosti, nesmrtelnosti a omlazení. Není to čas výmluv a odkládání. Mistr vnímá! Mistr dělá!
 
Sjednocení přichází zevnitř. Dosáhnout vyšší formy Božské inspirace přes vlastní umělecký Božský způsob vyjádření mluví hlasitěji než slova. To nám dává mnoho energie. Čím více vyjadřujeme naše skutky Lásky, tím hlouběji jsme naladěni na naše pravé Bytí. Je čas naladit se na vlastní vnitřní magii a svítit pro všechny, (včetně sebe) kteří pilně pracují na zvýšení svého Světelného kvocientu a přejí si žít v krystalické realitě. Každý se vyvíjí v závislosti na Vědomí své duše. Podle osobní vibrace, s ohledem na zákon přitažlivosti, se každému dostanou informace, na které je připraven.
 
Učíme se velké trpělivosti čekat na materializaci krásných věcí, které jsou obsaženy v trajektorii budoucnosti a jejichž základ je trvalý.
 
Božské partnerství a rodinná základna jsou naše budoucí pilíře, nicméně na mnoho věcí není ten správný čas, dokud nedosáhneme mnohem vyšších úrovní svobodné vůle, kde máme na starosti nejen sebe, ale také svazek v Jednotě. Tyto vztahy nejsou postaveny na zamilovanosti, romantice, poblouznění nebo chtíči. Základem vztahů vyšších úrovní je oddanost svému vlastnímu Mistrovství. Než tak bude učiněno, existuje mnoho testů v bezpodmínečné Lásce. Takové vztahy mohou žít jen ti, kteří jsou na takové změny připraveni. To má obrovský vliv na Celek a předchází tomu naprosté osvobození.
 
Jsme nyní omýváni novými frekvenčními vlnami. Uvědomujeme si, že hojnost a tvůrčí vyjádření jsou hlavní podstatou vyšších Sfér. Jsme na cestě Domů, Milovaní!
 
Žehnám vám. Mnoho Lásky!
 
V Božské Lásce, Světle a Službě
Lenka
 
Lenka Sykorova (c) 2017 mayskykalendar.blogspot.com
 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

PortrétPoslední fotografie
Archiv

Kalendář
<< červen / 2018 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 502533
Měsíc: 3665
Den: 134