Jdi na obsah Jdi na menu
Reklama
Založte webové stránky zdarma - eStránky.cz
 


My a svět

Příspěvky

Přijměte své mistrovství

7. 8. 2017

| Komentářů: 0

| Rubrika: My a svět

Co s myšlenkami? To je jedno z duchovních dilemat, které člověk, který se vydá na duchovní cestu, v sobě musí dříve nebo později řešit.

Jsou tu duchovní proudy, které učí záměrovat, tvořit si vlastní realitu, pozitivně myslet, a vedle nich klidně existují jiné, které říkají: hlava do duchovna nepatří, žijte srdcem, nic nechtějte, žijte tady a teď a přijímejte to, co přichází. Některé konzervativní proudy dokonce popírají i srdce a vedou k absolutnímu odevzdání se do boží vůle, neboť i pocity mohou být vnímány jako cesta na zcestí.
 

Vaše podvědomí ví VŠECHNO

25. 7. 2017

| Komentářů: 0

| Rubrika: My a svět

«Ve vašem podvědomí je ukryta síla schopná převrátit svět vzhůru nohama» William James

Každý člověk chce být úspěšný, zdravý a bohatý. Ale jak toho dosáhnout? Zdálo by se, že je to velmi jednoduché. Stačí vytyčit si cíl, připravit plán a vyrazit danou cestou.

Vybaveni touto myšlenkou se vydáme na cestu životem a počítáme s tím, že dokážeme dosáhnout úspěchu i štěstí. Hlavní nástroj, který k tomu používáme, jsme my sami.

 

Odemknutí DNA

5. 6. 2017

| Komentářů: 0

| Rubrika: My a svět

DNA obsahuje kódování pro genetický materiál a jeho šroubovice jsou vytvořeny světlem kódovanými vlákny – malými jemnými nitkami, které nesou informaci stejným způsobem jako optická vlákna. Pilíř světla, který používáte ke své aktivaci a přivedení informací do vašeho těla je také složen ze světlem kódovaných vláken. Tato světlem kódovaná světelná vlákna obsahují obrovské množství dat a informací a vaše tělo je jimi vytvořeno. Když jsou spletena dohromady, jsou v jistém souladu a vzájemně spolupracují a uvolňují informace, které dávají smysl minulosti, kterou obsahují.

 

Ježíš - O lásce Stvořitelově a sebelásce lidských bytostí v procesu vývoje lidské společnosti

6. 4. 2017

| Komentářů: 0

| Rubrika: My a svět

Drahý, rád, velmi rád, opět za tebou přicházím. Přicházím za tebou na vlnách Stvořitelovy lásky, kterou tě zahaluji a naplňuji Vnímej její barvy, její krásu, její lahodnost, harmonii. Jsou to energie tak čisté, jak jen mohou pro člověka vaší skutečnosti být zobrazeny. Jste v určitém stupni vašeho vývoje a jen do úrovně tohoto stupně rozumíte řeči energií, jen do této úrovně jste schopni vnitřně tyto energie pojmout, uchopit, vstřebat a vnímat, vědět, cítit z nich to jejich poselství, a jak vyjadřují aspekty Stvořitele. A vy, když je pak uchopíte, jste schopni ve své realitě, fyzické realitě, přinášet různé obrazy a zhmotnění těchto aspektů Stvořitelovy lásky. A je zcela lhostejno, jakým způsobem tak učiníte. Zda vás to povede k napsání krásné hudby, nebo slov k té hudbě nebo jen nějaké básně nebo namalujete obraz či vytvořit jiné umělecké dílo nebo tuto energii vložíte do myšlenek, které mohou oslovit určité, třeba ii větší množství lidí a následně pak něco ve vaší lidské společnosti změnit.

 

Exhumace emocí, zranění, 3D přesvědčení. Globální zrcadlová hra

4. 4. 2017

| Komentářů: 0

| Rubrika: My a svět

O víkendových dnech proběhla mocná čistka v Nižším Já, filtrace 3D nečistot a nánosů. Globální zrcadlová hra má svůj vysoký účel. Karmické lekce doléhají na ty, kteří stojí u moci. To je rok 2017. Říkali jsme ti to! Věci z minulosti a zranění jsou exhumovány. To slouží také jako technika sebepoznávání. Schizma na úrovni DNA je to, co můžeme vnímat jako dělení na nižší a vyšší realitu, v nichž existuje mnoho dalších úrovní. Cokoliv, co obchází srdce, vytváří v životech disharmonii. Pozor na nulový bod a bumerang kvantové fyziky!

 

KDO JSOU HVĚZDNÉ DUŠE?

8. 3. 2017

| Komentářů: 0

| Rubrika: My a svět

Tyto duše přišly na Zem splnit konkrétní úkol. Jejich pravým domovem jsou vzdálené končiny Vesmíru. Na Zemi se mnohokrát nevtělují, neboť základní cesta jejich zkušenosti vede na jiné planety. Většina z nich se podílí na pomoci lidstvu, ačkoli bývají uzavřené, někdy i samotářské a někdy buřičské. Můžeme je najít mezi psychology, lékaři, astrology, lidmi vybavenými extrasenzorickými schopnostmi, učiteli, novináři, spisovateli, politiky a jinými zástupci profesí společenské sféry.

 

Návrat ztracené části duše

6. 3. 2017

| Komentářů: 0

| Rubrika: My a svět

Existuje přesvědčení, že pokaždé, když utrpíme větší emocionální nebo fyzické trauma, opustí část naší duše tělo, abychom přežili traumatizující zkušenosti. Definicí duše rozumím podstatu naší životní síly, esenciální součást vitality, jež nás udržuje při životě a v rozkvětu.
– Sandra Ingerman, autor Návratu ztracené části duše

 

Jeshua - Věčné světlo Univerza

27. 2. 2017

| Komentářů: 0

| Rubrika: My a svět

Jeshua prostřednictvím Pamely

Drazí přátelé,,
hovořím já, Jeshua. Všechny vás hluboce miluji. Prosím, vnímejte mou energii kolem sebe tak, jak každého z Vás vítám. Hluboce vás ctím.
Jak mi otevíráte své srdce, pamatujte, že já jsem uvnitř něj. Když mě rozpoznáte na své nejhlubší úrovni, rozpoznáte svou vlastní esenci, což je to nejčistší světlo. Jste věčným světlem a z něj je vytvořen celý vesmír. Někteří z vás vnímají, jak toto světlo září z mých očí nebo z očí jiného učitele. Jsem tu však, abych vám připomněl, že toto světlo je stejně tak vaše. Je mou nejhlubší touhou, abyste vnímali a zažívali svou vlastní velikost a vnitřní světlo. To je to, co změní svět, který změnu potřebuje. Jste tu, abyste ji udělali, to však můžete učinit jedině, když skutečně důvěřujete, věříte tomu, kdo jste. To může být obtížná věc, pakliže jste vychováváni ideály, které vám říkají, že nejste dost dobří takoví, jací jste. Pro mnohé z vás se váš přirozený život a vědění, vaše intuice, zahalily, jak jste procházeli dětstvím a rostli.

 

Antalii: Kódy Nové Země

20. 2. 2017

| Komentářů: 0

| Rubrika: My a svět

Kódy Nové Země jsou paradoxně kódy „Země staré“, ve smyslu původní zemské matrice. Té čisté, nezatížené programy, kde nejsou žádné nemoci, karma, škodlivé záření apod. Je to Ráj a klíčem k tomu Ráji jsme my.

 

Plejádské světelné komory

3. 2. 2017

| Komentářů: 0

| Rubrika: My a svět

Světelné komory obklopují celé vaše tělo a auru různými barvami, frekvencemi a světlem, přičemž každá komora slouží k uzdravení a duchovnímu mistrovství. Tyto komory se užívaly v Atlantidě a Egyptě k vyrovnání energie, duchovnímu zapojení a vyléčení a za účelem zasvěcení. Aby jedinec mohl přijmout komorovou terapii, stačilo jen, aby vešel do komory, lehl si na připravené lůžko a uvolnil se. Každá komora má svou jedinečnou energetickou mřížku a konkrétní účel. Je třeba vaši duši léčit jemně. Po odbourání starých bloků se můžete cítit měkcí, otevření a milující.