Jdi na obsah Jdi na menu
 


Články administrátora

Příspěvky

Samael: Naše Duchovní Mistrovství je součástí nového paradigmatu

21. 9. 2018

| Komentářů: 0

| Rubrika: Články administrátora

Drazí přátelé nacházíme se teď ve velmi náročných nicméně klíčových letech transformace lidstva na Zemi. Čím dál tím víc lidí prochází výraznými změnami ve svém životě a někteří to zvládají lépe a někteří hůře.

Mezi chováním svých klientů jsem si všimla jedné zajímavé věci. Na moje popudy typu: Vy také budete vykonávat duchovní práci. Měl/měla byste se naučit používat svoji duchovní sílu. – klienti reagují překvapeným způsobem typu: Já? Vždyť já nic neumím!

Drazí přátelé, MY VŠICHNI JSME A BUDEME NOVÝMI DUCHOVNÍMI MISTRY OBÝVAJÍCÍMI TUTO PLANETU!

 

Práva planety Země

17. 8. 2018

| Komentářů: 0

| Rubrika: Články administrátora

Země je živá. Doufám, že už to došlo každému rozumnému člověku. Dokonce i někteří vědci už to začínají tvrdit ve své teorii Gaia (viz. https://cs.wikipedia.org/wiki/Teorie_Gaia).

 

Strašidla současného světa

3. 8. 2018

| Komentářů: 1

| Rubrika: Články administrátora

Jak občas pročítám jednotlivé články na alternativních médiích, dochází mi rozdílnost v myšlení jednotlivých obrozujících se lidí. Internetem se paralelně k pozitivním správám šíří i alarmující zprávy o negativních frakcích ovládající lidskou společnost, zprávy o novém světovém řádu, alarmující politické situaci ve světě atd. atd.

 

Indigová generace

27. 7. 2018

| Komentářů: 0

| Rubrika: Články administrátora

Čím víc sleduji nové a novější tváře, které se objevují na webech související s ezoterikou, transformací a začínající bio-kulturou, uvědomují si, že jinakost, která se projevuje u některých jedinců v mé generaci, se týká mnohem většího počtu lidí, než se před rokem 2012 zdálo. Je to jako by praskl pytel s mladými lidmi ve věku mezi 25 až 35 let, kteří v letech 2000 až 2012 prošli určitými změnami názorů a teď začínají být duchovně aktivní i v rámci služeb dalším lidem.

 

Mimozemská invaze již probíhá

6. 6. 2018

| Komentářů: 0

| Rubrika: Články administrátora

 Ahoj všichni.

Zase jednou vás zdravím. Dlouho jsem nic nepsala, protože jsem si před několika lety v jednom okamžiku svého duchovního vývoje uvědomila, že důležité není o životě jenom číst nebo psát. Důležité je život žít. Skutečným smyslem života je život sám.

 

Samael: Víkendové semináře

9. 1. 2018

| Komentářů: 0

| Rubrika: Články administrátora

Uvažuji o tom, že spolu s mojí kamarádkou začneme pořádat celodenní víkendové semináře, na které vás všechny srdečně zvu. Ovšem v rámci toho, že žijeme v "moderní" byrokracií prorostlé společnosti, budu potřebovat několik měsíců na vyřízení potřebných dokumentů.

Ráda bych všem tudíž poskytla tyto měsíce k vzájemné diskuzi a výběru témat, které by vás v rámci seminářů zajímaly. V tuto chvíli připadají v úvahu následující témata:

 

Samael: Něco nového

17. 11. 2015

| Komentářů: 1

| Rubrika: Články administrátora

Zdravím, moji drazí. Již dlouho jsem vám nepsala. Navíc mám v tomto roce někdy období, kdy se nemohu pořádně věnovat svým stránkám, za což se vám velice omlouvám.

V mém životě se během tohoto roku odehrává docela významný zvrat a musela jsem vyřešit spoustu věcí, než se všechno začalo znovu ustalovat. V roce 2014 mi moji průvodci sdělovali, že se nějaký zvrat blíží a že začnu žít v ráji atd. Netušila jsem, jaký ten zvrat bude a nakolik je jejich předpověď přesná.

 

Samael: Přirozený vývoj

26. 11. 2014

| Komentářů: 2

| Rubrika: Články administrátora

Zdravím, moji drazí.

Jak již mnoho z vás ví, už nějakou dobu se věnuji těmto stránkám. Když jsem s nimi začínala, měla jsem nějaké svoje zážitky a hodně jsem toho psala a diskutovala s lidmi, až jsem přišla na to, že to není nutné. Vývoj je o tom, aby každý z vás měl sadu svých vlastních vnitřních duchovních zážitků. Není to o tom, abyste i nadále poslouchali slova jiných a následovali je jako ovce. Tohle už přece tady je, už 2000 roků.

 

Samael: Člověk a období změn

7. 7. 2014

| Komentářů: 2

| Rubrika: Články administrátora

Zdravím, moji drazí.

Už nějakou dobu sem dávám články s různými informacemi o tom, co se teď zrovna děje. Může to vypadat, že si řada z těch informací protiřečí, nebo že se neustále otevírají nějaké brány, a přitom řada z vás nemusí nic  takového pociťovat. Vypadá to, že celý svět včetně našich vlastních životů prochází obdobím paradoxů.

Ale co se to doopravdy děje? Co?

 

Samael: Časové okno Zlatá brána

19. 5. 2014

| Komentářů: 1

| Rubrika: Články administrátora

Zdravím vás, moji drazí.

Včera mi přišel komentář s dotazem na to, zda se v tomto období otevírá nějaká brána. Odpověď je: Ano. Otevírá se obrovská brána.

Teď potěším všechny, kteří už dlouhou dobu čekají na nastolení zlatého věku. Ejhle, otevírá se časové okno se silnými zlatými energiemi, které nás ponesou dál do kvantové reality vyšší dimenze.

Okno bylo aktivováno 30.dubna-1. května na svátku Beltain, nic méně dosud se rekalibrovalo a nebylo zcela aktivní. Od nynějška je však zcela aktivováno a bude nabývat na síle v období celého tohoto týdne.