Jdi na obsah Jdi na menu
Reklama
Založte webové stránky zdarma - eStránky.cz
 


Channelingy Archandělů

Příspěvky

AA Uriel: Slavte své neúspěchy

3. 2. 2012

| Komentářů: 0

| Rubrika: Channelingy Archandělů

Je možné, že největší důvody k oslavě mají podobu toho, co byste nazvali selháním, prohrou, neúspěchem…  těch záležitostí, které neskončily tak, jak jste očekávali, či se nestaly naplněním určité naděje nebo přání? Jak byste mohli být šťastni z něčeho, co ve vás vyvolává smutek, z výsledku, který znamená, že musíte určitou část svého putování přetvořit nebo si pro svůj život  najít jinou  cestu, neboť  skončila ta, po níž jste šli doposud? To, co nazýváte prohrou, je ve skutečnosti – pokud pochopíte  její opravdový význam a hodnotu – vyjádřením léčení vaší duše.

 

Archanděl Metatron – Rozvoj Jednoty

14. 10. 2011

| Komentářů: 0

| Rubrika: Channelingy Archandělů

S láskou před vás předstupuji, abych s vámi sdílel svou energii a moudrost. Je mým přáním, abyste věděli a chápali, že jsem zde, abych vás podpořil a provedl změnami a lekcemi, které se nyní ukotvují ve vaší realitě, jak se vaše energie transformují na vyšší vibrace světla.

 

Liečenie Anjelmi Lásky

25. 10. 2010

| Komentářů: 0

| Rubrika: Channelingy Archandělů

 My, Anjeli Lásky, vás objímame v mocnej čírej prítomnosti lásky, ktorú vysielame priamo z Anjelskeho Kráľovstva a duše mocného Stvoriteľa. Byť, prijať a zdieľa lásku je váš cieľ a poslanie ako božských bytostí svetla. Niet pre nás väčšej príčiny, pretože láska je a musí sa stať podstatou všetkého. Sme tu, aby sme zdieľali lásku; toto je naša hlavná rola ako anjelskych bytostí. Je našim cieľom učiť a pripomínať dušiam ako byť láskou, pochopiť energiu lásky, stelesniť energiu lásky a byť milujúci prostredníctvom ich činov.